Aktualności

EUROPEJSKIE DNI PRACY ONLINE! – SZANSA NA POZYSKANIE PRACOWNIKÓW

29 września 2026 r. odbędą się „Targi Pracy i Przedsiębiorczości 2026” na PGE Narodowym w Warszawie. Wydarzenie to zostanie rozszerzone o Europejski Dzień Pracy (EDP) online, skierowany do polskich pracodawców.

Dlaczego warto wziąć udział?

Platforma Europejskich Dni Pracy umożliwia pracodawcom bezpośredni kontakt z kandydatami z całej Europy. Celem wydarzenia jest wsparcie polskich firm w pozyskiwaniu pracowników z państw członkowskich UE/EFTA oraz dotarcie do obywateli polskich przebywających za granicą, którzy planują powrót do kraju.

Najważniejsze informacje:

 29 września 2026 r.

 Platforma internetowa Europejskich Dni Pracy (EDP)

 https://europeanjobdays.eu/en/event/job-and-entrepreneurship-fair-2026

Zachęcamy lokalnych pracodawców zainteresowanych zatrudnieniem specjalistów z zagranicy do zapoznania się z ofertą platformy i wzięcia udziału w wydarzeniu. Wkrótce udostępnimy szczegółowe materiały informacyjne i graficzne, które pomogą w przygotowaniach.

Informacje o publikacji dokumentu